Глиатилин капс. 400 мг №14

Производитель :

Италфармако, Италия

Бренд : Choline alfoscerate
712.50грн.
Есть в наличии
Глиатилин капс. 400 мг №14
Добавлено в корзину
+
712.50грн.
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГЛІАТИЛІН

(Gliatilin)

 

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: choline alfoscerate;

основні фізико-хімічні властивості: м"які желатинові капсули овальної форми, жовтого кольору;

склад: 1 капсула містить холіну альфосцерату – 400 мг;

допоміжні речовини: вода очищена, гліцерин;

склад оболонки капсули: желатин, езитол, сорбітан, етил-р-гідроксибензоат натрію, пропіл-р- гідроксибензоат натрію, титану діоксид (Е 171), заліза (III) метагідроксид (Е 172).

 

Форма випуску. Капсули.

 

Фармакологічна група. Парасимпатоміметики. Код АТС N07А X02.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Гліатилін є новим засобом, який відноситься до групи центральних холіноміметиків з переважним впливом на ЦНС. До складу препарату входить 40.5% метаболічно захищеного холіну. Метаболічний захист забезпечує вивільнення холіну в головному мозку. Гліатилін позитивно впливає на функції пам’яті та пізнавальні здібності, а також на показники емоційного стану і поведінки, погіршення яких було викликано розвитком інволюційної патології мозку.

Механізм дії оснований на тому, що при потраплянні в організм холіну альфосцерат розщеплюється під дією ферментів на холін і гліцерофосфат: холін бере учать у біосинтезі ацетилхоліну – одного з основних медіаторів нервового збудження; гліцерофосфат є попередником фосфоліпідів (фосфатидилхоліну) нейронної мембрани. Таким чином Гліатилін покращує передачу нервових імпульсів у холінергічних нейронах; позитивно впливає на пластичність нейрональних мембран і функцію рецепторів. Гліатилін покращує церебральний кровоток, посилює метаболічні процеси в головному мозку, активує структури ретикулярної формації головного мозку і відновлює свідомість при травматичному ушкодженні головного мозку.

Фармакокінетика. При введенні Гліатиліну в середньому абсорбується майже 88% введеної дози. Препарат накопичується переважно в мозку (45% від концентрації препарату в крові), легенях та печінці. Елімінація препарату відбувається головним чином через легені, у вигляді двоокису вуглецю (СО2). Лише 15% препарату виводиться через нирки та кишечник.

 

Показання до застосування.

Дегенеративні та інволюційні мозкові психоорганічні синдроми і наслідки цереброваскулярної недостатності, такі як первинні та